Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/themes/suzette-elegant/framework/functions/misc.php:57) in /wp-content/themes/suzette-elegant/framework/functions/misc.php on line 56

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/themes/suzette-elegant/framework/functions/misc.php:57) in /wp-content/themes/suzette-elegant/framework/functions/misc.php on line 56

Przetarte szlaki w lutym 2016.

Luty stał u mnie pod znakiem atrakcyjnych startów. Fakt, że jestem zadowolona ze swoich wyborów to jedno, ale nade wszystko cieszą mnie moje stawy w dobrym stanie. Balansowałam na krawędzi z powodu, o którym pisałam tutaj. Musiałam bardzo uważać z wydłużaniem treningów przygotowujących do maratonu. Teraz po udanym Półmaratonie Wiązowskim poczułam, że wracam do siebie i chyba nie powinnam bardzo bać się nadchodzącego wyjazdu do Paryża. Chyba, bo nutka niepewności zawsze zostaje. Przede mną jeszcze jeden intensywny miesiąc – teoretycznie wszystko może się zdarzyć. Praktycznie też. Czasem wydaje mi się, że wszystko idzie super, a czasem odnoszę wrażenie, że ciągle robię za mało. Prawdą jest, że robię tyle, ile mogę, zostawiając sobie pewien zapas siły. Czy robię to dobrze? Na to pytanie odpowiem sobie po głównym starcie sezonu. W tej chwili patrzę w przyszłość z nadzieją i uśmiechem.

1. Mazowiecki Park Krajobrazowy. Ilość ścieżek do biegania jest tu niezliczona. Nie miałam za wiele czasu po południu w dzień roboczy, więc wystartowałam tam, gdzie było mi po drodze. Na dwunastym kilometrze robiło się już ciemno. Dla mnie to znak, by kończyć bieg w pojedynkę.

MPK

2. Zimowy Forest Run. To było najbardziej bolesne fizycznie doświadczenie lutego, jednak zdaje się, że efektywne. Wielkopolski Park Narodowy jest wspaniałym miejscem do biegania. Prawdopodobnie przemierzając tamtejsze ścieżki w samotności moja mapa przypominałaby linię z kilkoma skokami w bok jak w przypadku MPK i przy tym nie trafiłabym pewnie na aż takie urozmaicenie terenu. O starcie w Forest Run pisałam tutaj.

Forest Run

3. Bolimowski Park Krajobrazowy. Kolejne bieganie, które przydarzyło mi się po drodze do domu. Jak widać wykorzystałam niewielką część leśnej przestrzeni, ale znowu miałam ten sam dylemat – biec daleko przed siebie i zabłądzić (a to potrafię) czy kręcić się w pobliżu samochodu.

Bolimowski Park Krajobrazowy

4. Księżycowy Cross w Ozorkowie. Pierwszy mój start po zmroku na tak długim dystansie. Było fantastycznie, ale też nieco ryzykownie ze względu panujące ciemności, szczególnie te w lesie. Więcej o biegu tutaj.

Księżycowy Cross

5. Niepozornie wyglądające na mapie 30 km. Dłuższego dystansu przed maratonem nie będzie. Wtedy czułam, że mogę przenosić góry i wierzę, że to podejście zaprocentuje wkrótce.

30km

6. I Zimowy Cross w Pobiedziskach. Wspaniałe, słoneczne, jeszcze świeże wspomnienia z minionego weekendu. Daleko od domu, jednak nie czułam się obco. Przyjazna atmosfera i urokliwa trasa, więcej znajdziecie w relacji.

Pobiedziska Zimowy Cross

7. Półmaraton Wiązowski. Miałam zamiar „tylko” się wybiegać, a wyszedł bardzo ładny wynik. Prognoza przed kwietniowym maratonem obiecująca. O tym, jak wyglądała mój start pisałam tutaj.

Półmaraton Wiązowski

Pozostałe mapy z lutowego biegania pozostawiam dla siebie, by nie zanudzać Was powtarzającymi się ścieżkami. Za miesiąc post z cyklu „przetarte szlaki” będę pisać już mocno drżącą ręką bo 3 kwietnia Wielki Dzień 🙂 Tymczasem życzę Wam i sobie owocnego marca. Niech moc będzie z nami!

Aga

Posts published: 244
Copyrights © Przetarty Szlak. All Rights Reserved.